Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa do współpracy w zakresie prezentacji i sprzedaży swoich autorskich prac fotograficznych za pośrednictwem At Friends’ Gallery https://www.facebook.com/pages/At-Friends-Art-Gallery inicjatywy artystycznej, która powstała dzięki połączeniu pasji twórczej trójki przyjaciół – Adama Jakuba Bertranda, Rafała Kaźmierczaka i Beaty Podwysockiej. Naszym celem jest stworzenie miejsca dla ludzi kreatywnych, wrażliwych, mających indywidualne spojrzenie na rzeczywistość.

At Friends’ Gallery chciałaby umożliwić Państwu dotarcie do szerokiego grona odbiorców w dwojaki sposób. Po pierwsze, proponujemy prezentację prac na naszej stronie internetowej jako wygodną i praktyczną metodę kontaktu z potencjalnym nabywcą. Po drugie, zapraszamy Państwa do stworzenia papierowego portfolio przedstawianych prac w formie wysokiej klasy wydruków fotograficznych, oprawionych w Passe-partout oraz opatrzonych certyfikatem autentyczności, dzięki czemu powstanie produkt atrakcyjny wizualnie, mający realną wartość artystyczną. At Friends’ Gallery chciałoby w ten sposób prezentować Państwa prace bezpośrednio zainteresowanym klientom indywidualnym a także szerszemu gronu odbiorców w ramach różnego rodzaju wydarzeń artystycznych, np.: w ramach targów sztuki czy spotkań w galeriach.

Poniżej załączamy katalog, który przybliży Państwu sylwetki założycieli At Friends’ Gallery, współpracujących już z nimi artystów oraz umożliwi przegląd prac dostępnych w tej chwili w naszej ofercie.

Jeśli byliby Państwo zainteresowani taką formą promocji Państwa fotografii, prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania i wyjaśnimy szczegóły techniczne współpracy.

Z poważaniem

At Friends’ Gallery

Adam Jakub Bertrand, bertrand.pdf@gmail.com, 607229474

Rafał Kaźmierczak, ravwet@wp.pl, 606654622

Beata Podwysocka, beatapodwysocka@netgaleria.eu, 501143 410

@Friends Art Gallery